Volejte +420 774 544 827 | Po-Ne 8-16

Na co se nás často ptáte

Zde najdete odpovědi na nejčastější dotazy našich zákazníků ohledně pronájmu lešení. Pokud zde odpověď na svůj dotaz nenajdete, neváhejte nás kontaktovat dle instrukcí, které najdete níže.

Ano. Nezáleží na tom, jestli jste firma, nebo ne. Lešení půjčujeme jak firmám, tak fyzickým osobám. Ať už jste velká korporace, nebo potřebujete vyčistit okapy na svém domečku, lešení vám rádi dodáme.

Ne. Chcete-li si lešení zapůjčit co nejlevněji, tak se Vám vyplatí postavit si jej vlastními silami. Stavba je na pronájmu lešení to nejdražší a proto se u nás často dostanete na cenu, která není ani poloviční oproti konkurenci, která půjčuje lešení bez stavby nerada a nebo vůbec. Stavba lešení není nic složitého. K lešení vám dodáme obrázkový návod ke stavbě a budeme připraveni Vám zdarma poradit po telefonu.

Půjčujeme pojízdné a fasádní lešení. Oba druhy mají své výhody. Podívejte se do sekce „lešení“

Co nejrychleji. Víme, že rychlost dodání je často klíčová. Ozvěte se nám na tel: +420 774 544 827 a ověřte si skladovou dostupnost jednotlivých sestav lešení. 

U detailů jednotlivých sestav lešení naleznete ceny půjčovného na den. Čím déle si lešení necháte, tím levnější to bude. Máte-li další dotazy, nebo speciální požadavky, tak se na nás prosím obraťte. Nic pro nás není nemožné. 

Ano, kontaktujte nás a vymyslíme řešení dle vašich představ.

Ano. Nemáte velké auto, nebo přívěs? Není problém. Lešení vám dovezeme, nebo pošleme přímo na stavbu a po skončení si jej u vás zase vyzvedneme. Více se dočte v sekci doprava.

Ano. Výši vratné kauce vám sdělíme dle vybrané sestavy lešení.

Ano. Kolečka je možno snadno zabrzdit šlápnutím na brzdu. Po zabrzdění je lešení zcela stabilní a bezpečné. 

Nemusíte mít strach. Naše pojízdné lešení je vybaveno speciálními kolečky s plochým profilem, který dobře roznáší zatížení, aby nedocházelo k poškození podlah. Fasádní lešení na přání vybavíme speciálními plastovými podložkami, které zajistí ochranu podlahy. 

Ano. Vždy se Vás zeptáme zda předem víte, že by se stavba mohla protáhnout, abychom si v dobách velkého vytížení mohli naplánovat časovou rezervu, než lešení slíbíme dalšímu zákazníkovi. Když v průběhu pronájmu zjistíte, že stavba bude trvat déle, tak nám to prosím dejte vědět, ať s tím můžeme počítat :-)

Při zapůjčení od vás vybereme vratnou kauci, kterou vám po ukončení pronájmu vrátíme zpět a zároveň vám vyúčtujeme cenu pronájmu.

Ano. Lešení by jste měli vrátit ve stejném stavu, ve kterém jste si ho od nás přebrali.

Naše standardní pracovní doba ve skladu je od pondělí do pátku od 08:00 do 16:00. Na telefonu jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Když nás budete chtít navštívit mimo standardní pracovní dobu, tak se s námi předem domluvte na tel.: 774 544 827

Ano. Chcete-li si lešení zapůjčit co nejlevněji, tak se Vám vyplatí postavit si jej vlastními silami. Stavba je na pronájmu lešení to nejdražší a proto se u nás často dostanete na cenu, která není ani poloviční oproti konkurenci, která půjčuje lešení bez stavby nerada a nebo vůbec. Stavba lešení není nic složitého. K lešení vám dodáme obrázkový návod ke stavbě a budeme připraveni Vám zdarma poradit po telefonu.

Žádné lešení pro nás není příliš malé. Chcete si půjčit jen jednu kostku? Není problém, rádi Vám budeme k dispozici.

Minimální hodnota objednávky je však 1000 Kč. To znamená, že když si na jeden den zapůjčíte lešení s denní cenou pronájmu 500 Kč, tak za tento den vám naúčtujeme celkem 1000 Kč, za tři dny bychom účtovali 500 x 3 = 1500 Kč

Ano, rádi Vám zpracujeme individuální cenovou nabídku.

Ano, navštivte náš prodejní web www.movitech.cz a nechte si udělat cenovou nabídku. Víme, že cenami i kvalitou budete mile překvapeni.

Nenašli jste zde odpověď na váš dotaz?

Ideálně nám kdykoliv zavolejte na +420 774 544 827. Případně nás můžete navštívit na adrese Bohosudovská 478, v Teplicích nebo nám napište prostřednictvím formuláře a my vám s výběrem rádi zdarma poradíme.

Regals Půjčovna lešení

MOVITECH s.r.o.
Bohosudovská 478
415 10 Teplice - Sobědruhy
Česká republika
IČ: 227 98 668
DIČ: CZ22798668
Kontakt pro pracovní dobu

pondělí až pátek 8:00 až 16:00
+420 774 544 827

Mimo pracovní dobu

24 hodin denně, 7 dnů v týdnu
+420 774 544 827

Sledujte nás:

INSTAGRAMFACEBOOK 

Kontaktujte nás

Lešení vám rádi dodáme na celém území ČR Najdete nás v těchto městech:

Teplice, Ústí nad Labem, Most, Chomutov, Bílina, Děčín, Litoměřice, Duchcov, Litvínov, Lovosice, Louny, Praha a jejch okolí